Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55028

<b>Müügiesindaja</b>

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügikonsultandi tööülesanneteks on:
* põllumajandusmasinate (traktorid, kombainid, laadurid jm.) ja seadmete aktiivne müük;
* klientide nõustamine;
* müügipakkumiste tegemine;
* kliendibaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
* soovitav vanus 25-40;
* soovitavalt kõrg-em põllumajandulik haridus;
* põllumajandustehnika müügitöö kogemus;
* põllumajandusliku tootmise ja tehnika tundmine;
* väga hea inglise ning vene keele oskus kõnes ja kirjas (soome keele oskus tuleb kasuks);
* hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
* valmisolek uuteks väljakutseteks.

Ettevõte pakub

* võimalust iseseisvalt töötada;
* töötulemustele vastavat palka (põhipalk + tulemuspalk);
* võimalust planeerida oma tööaega;
* ametiautot või autokompensatsiooni.

Lisainfo

Töökoht asub Türil!!! Tööpiirkond üle Eesti.

Tööpakkumise number
#55028