Värsked tööpakkumised

MÜÜGIESINDAJA (telefonimüük)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28870

Tööpakkumise number

28870

Töö kirjeldus

CV Keskusel on sadu kliente! Igal kliendil on oma soovid ja mured ning nende lahendamine on meie ülesanne!. Samuti pakume endiselt vabariigi paremat online värbamisteenust: nõudmine selle järele on suur ja praegune meeskond ei jõua ära teenindada kõiki potentsiaalseid soovijaid!

Müügiesindaja ülesanded oleks järgmised
• aktiivne CV Keskuse teenuste müük
• olemasoleva kliendibaasi haldamine
• klientide nõustamine ja abistamine

Nõudmised kandidaadile

täitsa vaba suhtleja
oskus klienti veenda ja täis tahet suhelda
olemas teadmised müügitehnikatest ja on häid näiteid tulemuslikest tehingutest
super-aktiivne ja kohusetundlik tüüp
pingelised tööpäevad ei vii rivist välja, vaid pakuvad naudingut
sisemiselt motiveeritud ja huvitatud heast tulemuspalgast

Ettevõte pakub

lahedat, innovatiivset ja vabameelset meeskonda
põhipalka+ tulemuspalka+ nädalapreemiaid+mobla kompe+head töötingimused (hea müügimees teenib meie ettevõttes kuni 30 000.- krooni kuus)
koolitusi
osavõttu firma arendamises ja sõnaõigust
meeldivaid elamusi töises õhkkonnas
arenguvõimalusi
fantastiliselt toredat ja sõbralikku meekonda

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga! Kandidaat on soovitavalt kogemustega müügiinimene ning tahtmist täis muuta oma elu huvitavaks; niisama proovijatel palume oma CV-d mitte saata.

Kandideerijatel lisada CV-sse kindalasti ka soovitajad.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. aprill 2004
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2004
Brutopalk:
Alates 3000 kuni 30000 EEK kuus

CV Keskus on Eesti enimkülastatud ja -otsitud töökeskkondadest. Meie eesmärgiks on pakkuda head ja kvaliteetset teenust tööandjatele ja tööotsijatele. Oma klientide kiireks ja operatiivseks teenindamiseks suurendame järjekordselt oma töötajaskonda.