Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63676

<b>Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu peamisteks ülesanneteks on tutvustada meie eksklusiiv-tooteid, hoida ja võita uusi kliendisuhteid. Sa organiseerid müügiprotsessi, haldad tellimusi, nõustad klienti ja osaled uute toodete/hankijate valikuprotsessides. Väljakutsena pakume Sulle uue tootegrupi müügi käivitamist. Selle kõige juures on Sinu tööd valmis toetama projektiassistent.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui omad:

  • keskeri- või kõrgemat haridust;
  • müügitöö kogemust;
  • valdad vene keelt suhtlustasandil ning inglise keelt kirjas;
  • oled seltskondlik ning hea huumorimeelega;
  • oled hea eneseväljendusoskusega ning hingelt meeskonnamängija;
Kasuks tulevad eelnevad koostöösuhted sisearhitektidega.

  • Pakume Sulle noorusliku, professionaalse ja kokkuhoidva meeskonna tuge, häid töötingimusi ja -keskkonda, huvitavat ja arengut pakkuvat tööd, koolitusi ning Sinu tunnustuseks kindlat põhipalka ja tulemustasu.

Tööpakkumise number
#63676

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2006
Kuulutus sisestati:
4. aprill 2006

Fiskostar OÜ on 1995. aastal loodud ukse- ja aknatarvikute (Fiskars, Abloy, Assa, Mandelli, Colombo jt) hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Meie põhiklientideks on akna- ja uksetootjad, ehitusmaterjali- ja lukukauplused ning sisearhitektid. Oleme esindatud Baltimaades, Soomes ja Venemaal.

Ootame tööle meie eksklusiivtoodete ärisuunda tegusat Müügiesindajat!

Vaata rohkem