Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54726

<b>Müügi- ja turundusjuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Müügi ja turundustegevuse planeerimine ja korraldamine;
* müügiosakonna töö juhtimine;
* kliendisuhete arendamine ja elluviimine;
* logistiliste lahenduste teostamine.

Ootused kandidaadile

* Eelnev töökogemus müügi- või turundusjuhina;
* kõrgharidus (võib olla lõpetamisel);
* inglise ja vene või soome keele oskus suhtlustasandil;
* hea Ms exceli ja wordi kasutamise oskus;
* autojuhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
* eneseteostus ja arenguvõimalusi;
* tulemuslikkusele orienteeritud töötasu;
* kaasaegset motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#54726