Värsked tööpakkumised

Mõtlemisvõimega assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 54549

Tööpakkumise number

54549

Töö kirjeldus

* Sinu tööks on tegevjuhi assisteerimine nii ärikohtumistel kui ka autokummide vahetuse organiseerimine.
* Sinu töögraafik saab olema vaba, aga pea meeles, et kõrgemalt poolt tulevad korraldused on ülimaks prioriteediks ja kuuluvad koheselt täitmisele.
* Sinu töö saab olema liikuv, mis tähendab, et sinu kontor asub seal kus on sinu telefon ja läppar.

Sinu esmasteks kiirelt lahendust nõudvateks tööülesanneteks saavad olema:
- kogu kontori dokumentide korrastamine;
- igakuise makseinfo jõudmise tagamine raamatupidamiseni;
- juriidiliste dokumentide haldus;
- jne.

Nõudmised kandidaadile

Otsime just sind, kui saad hakkama eelpoolkirjeldatud tööülesannetega ja oled:
* ülikooli lõpetamas või just lõpetanud;
* suurepärase mõtlemisvõime ja laia silmaringiga;
* hea huumorimeelega;
* aktiivne ja suudad kiirelt reageerida muudatustele;
* kiire lahenduste leidja probleemidele;
* autoroolis kindlakäeline sõitja.

Kui oled see keda otsinud oleme, siis hea töö eest pakume sulle:
* Suurepärast seltskonda;
* väärtuslikke teadmisi ja kogemusi ärimaailmast.

Lisainfo

Töö sooritamiseks pead omandama arusaamise mida tähendab: kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
Edukaks kandideerimise aluseks on lühiessee teemal "10 käsku assistendile" saatmine kontaktinfos toodud e-maili aadressile.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2005
Kuulutus sisestati:
7. november 2005

CV Keskuse kliendiks on üks Eesti ärimaastiku sarmikamatest juhtidest, kes otsib enda kõrvale mõtlemisvõimega assistenti.