Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65487

<b>Logistika/sisseostu osakonna juhataja...</b>

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

... kelle peamiseks vastutusalaks tööle asumisel saab olema sisseostu ja lähetuste allüksuse liitmine ning toimiva töökorralduse loomine sh:
*ettevõtte logistilise protsessi juhtimine alates tooraine tellimisest ja lõpetades valmistoodangu lähetustega;
*tooraine sisseostu läbirääkimiste pidamine;
*tooraine ja valmistoodangu lao funktsionaalsuse väljatöötamine;
* juhtkonnale aruandluse esitlemine.

Ootused kandidaadile

* Kõrg- või keskeriharidus:
* eelnev töökogemus kas logistikajuhina, sisseostujuhina või laomajandusjuhina;
* väga head juhiomadused;
* inglise keele valdamine kõnes ja kirjas;
* loovus ja innovaatilisus.

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes;
* võimalust teostada oma ideid;
* suurepärast motivatsioonipaketti;
* karjäärivõimalusi.

Lisainfo

Töökoht asub Raasikul

Tööpakkumise number
#65487