Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64409

<b>Laotööline - komplekteerija</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööstuskaupade komplekteerimine saatelehe alusel.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt keskhariduse olemasolu;
* eesti ja vene keele oskus;
* vastutustundlik ja töökas inimene.

Ettevõte pakub

* Töökohta laia tootevalikuga ettevõttes;
* tublile töömehele stabiilset tööd, kindlat ja motiveerivat sissetulekut;
* arenguvõimalusi pikemas perspektiivis.

Lisainfo

Töötingimused on väga head - uus ladu, uued seadmed, tipptasemel ventilatsioon, kaasaegsed sanitaarruumid.

Tööpakkumise number
#64409