Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58504

<b>laomees</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • materjalide vastuvõtmine, ladustamine ja väljastamine

Ootused kandidaadile

  • töötahet
  • korrektsust
  • kohusetunnet
  • ausust
  • eesti keele valdamist
  • vähest vene- ja soome keele oskust
  • keskharidust

kasuks tuleb:
  • troppija ja tõstukijuhi tunnistus

Ettevõte pakub

  • uut kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist palka kokkuleppel

Lisainfo

Konkursist osalemiseks palume saata sooviavaldus koos CV ja palgasooviga aadressil:
Vana-Narva mnt 5, 74114 Harjumaa, Maardu faksile 605 1301. Kontaktisik: Toomas Kulasalu tel 605 1311 või 51 166 97

Tööpakkumise number
#58504