Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52438

<B>Lao juht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*iga tootenimetuse piisava laovaru tagamine
* tootenimetuste turvalise ja kindla ladustamise tagamine
*tarnete planeerimine ja kauba väljastamine
* täiendavate töötajate töölevõtmine ja tööjõu puuduse reguleerimine

Ootused kandidaadile

*väga hea eneseväljendus- ja suhtlusoskus
*varasem töökogemus sarnase iseloomuga tööl
*baasteadmised kohalikest raamatupidamistavadest
*arvuti kasutamise oskus
*juhiluba

  • Daily Service pakub suurepärast võimalust isikutele, kelle isikupära ja enese kehtestamisvõime võimaldavad vaavutada edu dünaamilises töises keskkonnas. Ettevõte pakub konkurentsivõimelist töötasu ja tulemustasu, väljaõpet ja muid rahvusvahelise ettevõtte eeliseid.

Lisainfo

Palun saatke CV koos avaldusega e-posti aadressil: info@dailyservice.ee
märksõnaga "Lao Juht"

Tööpakkumise number
#52438

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
30. september 2005

Daily Service on Balti riikides tegutsev rahvusvaheline ettevõte. Ettevõte on Ida-Euroopas kõige kiiremini arenev bürootarvetega varustamise süsteem.

Daily Service rahvusvaheliselt äraproovitud tegevusmall aitab optimeerida klientide bürootarvete tellimisprotseduure ja seega hoida kokku nende aega ja raha.

Daily Service eesmärk on olla usaldusväärne äripartner oma klientidele, pakkudes äri edendamiseks eluliselt tähtsaid innovaatilisi ja kõrge kvaliteediga bürootarvetega varustamise lahendusi.

Daily Service on edukalt kasvav ja oma tegevust Balti riikides laiendav ettevõte.

Vaata rohkem