Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58453

<b>Kontori sekretär</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kontori sekretäri tööülesanneteks on:
* kontorisse tulevatele kõnedele vastamine ja nende suunamine;
* külaliste vastuvõtmine ja edasijuhatamine;
* klientide probleemide vastuvõtmine ja edastamine;
* kõikvõimalikud administratiivsed tegevused (kirjade saatmine, kulleri kutsumine, kontori tarvete tellimine jne).
* erinevate jooksvate tööde läbiviimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
* väga head eesti keele oskust kõnes ja kirjas;
* arvuti kasutamise oskust (outlook, world, excel;
* kohusetundlikkust, head ajaplaneerimise oskust, lahkust, abivalmidust ja suurpärast suhtlemisoskust;
* kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

* Tööalast koolitust;
* õiglast tasu;
* suurepärast meeskonda.

Tööpakkumise number
#58453