Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56356

<b>Kliendihaldur</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendihalduri tööülesanneteks on kaubanduse ja teeninduse valdkonnas tegutsevatele firmadele IT terviklahenduste pakkumine sh:
* püsivate kliendisuhete loomine;
* kliendi tark- ja riistvara probleemidega ja vajadustega kursisolemine;
* läbirääkimiste pidamine;
* toote esitluste läbiviimine;
* müügipakkumiste jm dokumentatsiooni koostamine ja haldamine.

Ootused kandidaadile

* Majanduse või IT alane haridus (võib olla lõpetamisel);
* eelnev töökogemus arendusjuhina;
* teadmised finantsarvestusest ja kaubanduses kasutatavate tark- ja riistvaraliste lahenduste toimimisest;
* inglise keele oskus kõnes ja kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;
* läbirääkimste pidamise oskus;
* tulemustele orienteeritud, hea ajaplaneerimise oskusega
* kasuks tuleb eelnev töökogemus IT tugiisikuna kaubandus ettevõttes.

Ettevõte pakub

* Pidevat enesetäiendamise võimalust;
* võimalust teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes;
* suurepärast motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#56356

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. detsember 2005
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2005

"New Vision" on kaubamärk, mis ühendab juhtivaid info- ja äritehnoloogia
ettevõtteid Balti riikides. Meie gruppi kuuluvad samanimelised äriühingud
Eestis, Lätis ja Leedus.
New Vision AS (endise ärinimega Reiw-Elektroonika AS) on 13-aastase
töökogemusega tehnoloogiafirma, mille eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid
ärilahendusi ning parimat müügijärgset teenindust. Firma tootevalik ulatub
kaubandustehnikast, kaaludest ja tarvikutest kuni terviklike andmehõive-
ning infosüsteemideni.

Vaata rohkem