Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #70167

<b>Juhtimistarkvara müügijuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maailma ühe juhtivaima majandustarkvara QPR müügi korraldamine Eestis sh:
* kliendisuhete loomine ja haldamine;
* müügiläbirääkimiste pidamine;
* presentatsioonide korraldamine;
* koostöö arendamine konsultatsioonifirmadega.

Ootused kandidaadile

* Eelnev äriklientidega suhtlemise kogemus;
* müügialane kompetentsus ja tahe ennast teostada;
* eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb soome keele valdamine);
* head suhtlemise ja läbirääkimise oskused;
* kasuks tuleb eelnev juhtimisalane kogemus.

Ettevõte pakub

* Huvitavat tööd nii iseseisvalt, kui ka meeskonnas;
* pidevat koostööd nii Eesti siseselt kui rahvusvahelisel tasemel;
* konkurentsivõimelist ning tulemustele orienteeritud töötasu.

Tööpakkumise number
#70167