Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #63230

<b>Jaguar, Land Rover hooldusmeister</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jaguar, Land Rover hooldusmeister on vastutav kliendi vajaduste välja selgitamise ja hooldus- või remondiaja broneerimise eest.
Hooldusperioodi vältel kliendiga kontakti hoidmise ning takistuste ilmnemisel nendest teavitamise eest.
Hooldusmeister tellib vajalikud varuosad ning allhanked.

Eesmärk on pakkuda kliendile parimat kogemust auto hooldamisel!

Ootused kandidaadile

* klienditeenindamise oskus
* tahe töötada kahe tuntud automargiga
* organiseerimis- ja planeerimisvõime
* teadmised automehhaanikast
* kasuks tulevad teadmised Jaguari ja Land Roveri sõidukite valmistamisest, tehnilistest andmetest ja omadustest

Ettevõte pakub

* eneseteostusvõimalust rahvusvahelises ettevõttes
* enesetäiendamise võimalusi
* häid töötingimusi
* konkurentsivõimelist sissetulekut

Tööpakkumise number
#63230