Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #390657

BITUUMENKATUSTE EHITAJA (Jyväskylä)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes Jyväskylä piirkonnas (ca 270 km Helsingist) kogemustega BITUUMENKATUSTE EHITAJALE (uusehitis. 2000 m2).

Nõudmised kandidaadile

NÕUTAV:
- eelnev töökogemus bituumenkatuste ehitamise alal,
- vedelbituumeni (bituumeni katel) kasutamise kogemus,
- kehtiva katusekatte-ja hüdroisolatsiooni tuletöökaardi olemasolu,
- soome keele oskus suhtlustasandil,
- oma auto kasutamise võimalus.

EELDAME:
- postitiivsust,
- tugevat töötahet,
- motiveeritust,
- karskeid eluviise (sinasõprus alkoholiga EI TULE KASUKS).

KASUKS TULEB:
- Soomes kehtivate tööturva- ja tuletöökaartide olemasolu,
- jooniste lugemisoskus,
- Soomes töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Soome standarditele vastavat palka ja elamispinda.

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE TÖÖKOGEMUS NÕUTUD ALAL!

Tööpakkumise number
#390657

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2015
Kuulutus sisestati:
5. august 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem