Värsked tööpakkumised

Bituumenkatuse paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 464498

Tööpakkumise number

464498

Töö kirjeldus

Otsime kogenud ja pädevat bituumenkatuse paigaldajat.Töökoht on Soomes, Turu linnas, pakume tähtajatut töölepingut.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on oma töös iseseisev, täpne ja vastutab oma töötulemuste eest.
Eeldame head füüsilist vormi ja ladusat soome keele oskust.
Vajalik tööturvalisuskaardi ja katuse tuletöökaardi olemasolu.

Töölepingu sõlmib Aputeam OY, abistame ka majutuse leidmisel.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
15. märts 2017

Aputeam Oy on personaliteenuseid pakkuv Soome ettevõte.
Firma on omaniku juhitud, kuulub Personalifirmade Liitu (Henkilöstöpalveluyritysten Liitto - HPL) ning
on liitunud Tilaajavastuu Oy programmiga "Usaldusväärne partner".