Värsked tööpakkumised

Bituumenkatete paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209339

Tööpakkumise number

209339

Töö kirjeldus

Pakume tööd Soomes Helsingi piirkonnas BITUUMENKATETE PAIGALDAJALE. Tööks on erinevad bituumenkatete paigaldustööd katustele, seintele jm vajalikele pindadele ehitusobjektil. Põhjamaade katusekatte-ja hüdroisolatsiooni tuletöökaardi olemasolu on vajalik (must kaart).

Nõudmised kandidaadile

NÕUTAV:
- eelnev töökogemus bituumenkatete sulatamise alal,
- soome keele oskus suhtlustasandill,
- katusekatte-ja hüdroisolatsiooni tuletöökaart (must kaart).

EELDAME:
- postitiivsust,
- tugevat töötahet,
- karskeid eluviise (sinasõprus alkoholiga EI TULE KASUKS).

KASUKS TULEB:
- Soomes kehtivate tööturvalisus- ja tuletöökaartide olemasolu (viimaste koolitus on võimalik ka ResRent OÜ kaudu),
- oma auto kasutamise võimalus,
- hea soome keele oskus,
- töökogemus Soomes.

Maksame Soome standarditele vastavat palka, päevaraha ja võimaldame elamispinna.

Lisainfo

NB! PALUN ÄRA KANDIDEERI, KUI SUL PUUDUB KONKREETNE TÖÖKOGEMUS NÕUTUD ALAL!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
13. november 2010
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2010