Bituumen hüdroisolatsiooni paigaldaja

GREMITEX OY

Tööpakkumise number

596217

Töö kirjeldus

Pakume tööd bituumen hüdroisolatsiooni paigaldajatele. Tööd peamiselt Helsinki, Espoo ja Vantaa piirkonnas. Tegeleme põhiliselt katuste, parklate ja vundamentide hüdroisolatsiooniga, kuid ka katuste renoveerimise nind muude väiksemate ehitustöödega.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus katusetöö alal ja kasuks tuleb auto või juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

-tööd sõbralikus ja abivalmis kollektiivis
-konkurentsivõimelist palka (palk TES alusel)
-tööriided ja kaasaegsed töövahendid
-abistame Soomes vajaminevate kaartide/dokumentide vormistamisega
-abistame elamise leidmisel.
-täpsem lisainfo +358 40 719 4599

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
28. mai 2019
Soovin kandideerida

GREMITEX OY

Oleme pikaajalise kogemusega väikeettevõte Soomes. Tegeleme peamiselt bituumen hüdroisolatsiooni paigaldamisega.

Avan ettevõtte profiili