Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195643

Bistrookokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Meriton Group OÜ meeskonda kokka, kelle tööülesanneteks on toitude valmistamine Meritoni Toidutööstuses Metroplaza kohvik-bistroo, Bistroo Mary, Grill By Meritoni toidukioskite ning Toidutööstuse bistroo otstarbeks. Otsime inimesi, kes oleksid valmis tegema bistrootoite ning töötama ka külmas köögis.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt erialane keskeriharidus
  • eelnev töökogemus (bistroo)kokana
  • valmisolek iseseisvalt töötada
  • kohusetundlikkus, täpsus ja ausus
  • hea eesti ja vene keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtlemisoskus
  • hea meeskonnatöötaja

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi
  • ettevõttesiseseid arenguvõimalusi

Lisainfo

Palume CV saata märgusõna all "bistrookokk".

Tööpakkumise number
#195643
Bistrookokk