Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605695

Bioohutuse peaspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eesti Maaülikooli veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituut võtab tööle bioohutuse peaspetsialisti, kelle põhiliseks tööülesandeks on tagada bioohutuse ja hospitaalinfektsioonide kontrolli-süsteemi toimine EMÜ loomakliinikus ja veterinaarmeditsiini ja loomakasvatuse instituudi laborites, sealhulgas:

  • konsulteerib ja koolitab õppejõude, loomaarste, teadlasi jt töötajaid ning üliõpilasi infektsioonide vältimise teemadel
  • koostöös kolleegidega koostab hügieeni-, bioohutuse ja bioturvalisuse kordi ja juhendeid
  • nõustab ja auditeerib kordadest kinnipidamist loomakliinikus ja laborites,
  • kontrollib nakkusohtlike patsientide ja materjali käsitlemist.

Ootused kandidaadile

  • kõrgem (veterinaar) meditsiini alane haridus, spetsialiseerumine infektsioonhaigustele
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • tööks vajalike arvutiprogrammide hea valdamine
  • hea suhtlemisoskus ja soov teha koostööd
  • algatus- ja otsustusvõime
  • kõrge stressitaluvus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • mõnusat töökeskkonda
  • rohkelt arenemis- ja karjäärivõimalusi

Lisainfo

kasuks tuleb töökogemus vastava eriala spetsialistina

Tööpakkumise number
#605695