Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301240

BIOLOOGILISTE PREPARAATIDE OSAKONNA JUHATAJA

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bioloogiliste preparaatide osakonna juhataja ametikoha põhiülesanneteks on riigi järelevalvepädevuse arendamine bioloogiliste ravimite alal ning koostöö selle valdkonna osapooltega.

Ootused kandidaadile

  • soov arendada riigi pädevust bioloogiliste ravimite alal
  • kõrgharidus arstiteaduse või bioloogia erialal
  • teadustöö kogemus, soovitavalt doktorikraad
  • eesti keele oskus kõrgtasemel
  • inglise keele oskus väga heal tasemel
  • algatusvõime, hea suhtlemis-ja läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ametikohal vajaminevate erioskuste osas
  • enesetäiendamise võimalusi nii Eestis kui ka välisriikides
  • huvitavat, pingelist ja vastutusrikast tööd
  • head töökeskkonda ja sõbralikke kolleege
  • võimalusi isiklike teaduslike huvide jätkuvaks realiseerimiseks akadeemilisel töökohal väljaspool Ravimiametit

Tööpakkumise number
#301240

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
28. märts 2013
Kuulutus sisestati:
8. märts 2013

Ravimiamet on valitsusasutus, mille ülesandeks on kaitsta rahva tervist Eestis kasutatavate ravimite järelevalve kaudu. Ravimiamet osaleb ka loomade tervise kaitses, tehes järelevalvet veterinaarravimite üle. Ravimiamet on Sotsiaalministeeriumi haldusalas.

Ravimiameti bioloogiliste preparaatide osakond korraldab järelevalvet vere, verepreparaatide, inimpäritolu rakkude, kudede ning elundite käitlemise üle, samuti uudsete ravimite ja teiste meditsiinilisel eesmärgil kasutatavate inim- või loomse päritoluga materjali sisaldavate preparaatide käitlemise üle.

Vaata rohkem