Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148633

Bioanalüütik/laborant

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laboriuuringute teostamine, andmete sisestamine labori infosüsteemi ja tulemuste esmane kontroll.

Ootused kandidaadile

  • bioanalüütiku kutse või kõrgharidust loodusteaduste erialal (vähemalt bakalaureusekraad) või minimaalselt 2-aastane töökogemus laborandina meditsiinilaboris;
  • eesti keele oskus, kasuks tuleb vene ja/või inglise keele valdamine;
  • arvuti käsitlemise oskus baastasemel

Ettevõte pakub

  • erialast tööd kaasaegses töökeskonnas;
  • täiendõpet Eestis ja Skandinaaviamaades;
  • motiveerivat töötasu;
  • sõbralikku kollektiivi.

Tööpakkumise number
#148633

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2008
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2008

Nova Vita Kliinik on kehavälise viljastamise ning meditsiinigeneetiliste uuringutega tegelev erakliinik. Seoses tegevuse laiendamisega otsime oma kollektiivi

Vaata rohkem