Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312483

Bioanalüütik (tsütoloogia labor)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- töö mikroskoobiga
- günekotsütoloogiliste preparaatide hindamine
- tsütoloogiliste preparaatide valmistamine
- kvaliteedikontrolli hindamine
- vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Ootused kandidaadile

- erialane haridus (meditsiiniline rakenduslik kõrgharidus bioanalüütiku erialal või geenitehnoloogia/bioloogia bakalaureusekraad)
- eesti keele oskus kõrgtasemel
- soovitatav vene ja inglise keele oskus
- orienteeritus meeskonnatööle
- täpsus, korrektsus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

- meeldivat, toetavat ja sõbralikku meeskonda
- huvitavat tööd
- erialaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#312483

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2013

AS Lääne-Tallinna Keskhaigla moodustati Tallinna Linnavolikogu otsusega, millega liideti Meremeeste Haigla, Pelgulinna Haigla, Nõmme Haigla, Merimetsa Haigla ja Väike-Õismäe Polikliinik. Tänaseks oleme ligi 460 voodikohaga ja üle 1600 töötajaga raviasutus, kus osutatakse kõrgemal tasemel kvaliteetset raviteenust.
2010. aasta aprillis loodi patoloogia osakond, mis tegeleb histoloogiliste ja tsütoloogiliste uuringute valmistamise ja diagnooside väljastamisega.

Vaata rohkem