Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197334

Bioanalüütik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime tööle Soome, Põhja-Karjala piirkonda (510 km Helsingist):

Bioanalüütikut

Meie kliendil on vajadus alalisest töötajast.
Tööd alustatakse tööjõurendi põhimõttel, ning selle „katseaja“ rahuldavate tulemuste puhul võimalus leida alalist tööd otse kliendi alluvuses.

Ootused kandidaadile

- Erialane diplom
- Töökogemus bioanalüütikuna
- Soome keele oskus (vajadusel pakume soome keele koolitust)
- Kindel soov asuda Soome tööle,

Kasuks tuleb:
- Inglise või Rootsi keele oskus
- Erialased koolitused
- Soov kolida Soome koos perekonnaga püsivalt
- Soome seaduslikustamise olemasolu (Laboratoriohoitaja - Valvira)

Ettevõte pakub

- Vajadusel juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.

Lisainfo

Vaata lisaks MediPoweri OY kodulehekülg: www.medipower.fi/ee

Kandideerimaks antud töökohale, palume täita CV võimalikult täpselt.

Saame arvestada ainult eesti, inglise või soome keelsete avaldustega.
Venekeelseid avaldusi me kahjuks käsitleda ei saa.

Tööpakkumise number
#197334

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
13. mai 2010

WorkPower OY Tallinna kontor teeb koostööd kontserni tütarettevõttega MediPower OY. Medipower OY on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja
tööjõuvahendamise teenustele Soomes.

Vaata rohkem