Värsked tööpakkumised

BIOANALÜÜTIK patoloogiaosakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153231

Tööpakkumise number

153231

Töö kirjeldus

Pakume huvitavat, täistööajaga (1,0)
ametit patoloogiaosakonna

BIOANALÜÜTIKULE,

kelle peamiseks tööülesandeks on histoloogiliste ja
tsütoloogiliste preparaatide valmistamine ning
tsütoloogiliste preparaatide hindamine.
Tööd koordineerib patoloogiaosakonna juhataja.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on erialast pädevust tõendav dokument.
Positiivne kandidaat on täpse tööstiiliga spetsialist, kelle jaoks on oluline ka kollegiaalsus ning toimiv koostöö.

Ettevõte pakub

 kaasaaegset töökeskkonda
 tunnipalka alates 70 kroonist lühendatud, 35-tunnise töönädala puhul
 päevast tööaega ( E-R 8-15)
 35-kalendripäevast puhkust
 toetavat ja sõbralikku meeskonda
 haigla ja Diagnostikateenistuse ühis- ja pereüritusi

Lisainfo

Ametikoht vabaneb 12.05.2008, kohapealse väljaõppega on võimalik alustada ka varem

Täiendav teave telefonil 4473 555, Diagnostikateenistuse ülemõde Piret Vahtramäe

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
26. mai 2008
Brutopalk:
Alates 70 EEK tunnis
Lisainfo palga kohta:
Tunnipalga arvestusel lähtutakse 35-tunnisest töönädalast

SA Pärnu Haigla missiooniks on toetada inimeste tervist ja elukvaliteeti.
Haigla teenindab ligi 100 000 Pärnu linna ja maakonna püsielanikku, suvehooajal meie patsientide arv kolmekordistub. Asutuse 2008. aasta kavandatav käibemaht on üle 350 mln krooni.

Haigla on Pärnumaa suurim tööandja: 14-s struktuuriüksuses on üle 1000 töötaja, kellest õenduspersonali 350. Tagame personalile kaasaegsed töö- ja olmetingimused
(täiendavalt www.ph.ee)