Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635101

Bioanalüütik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 13. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:11. veebruar 2020

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on patoloogiaüksuses laboriuuringute teostamine.

Ootused kandidaadile

Bioanalüütiku kutse
Korrektsus, täpsus, usaldusväärsus
Meeskonnatöö

Ettevõte pakub

Võimalust töötada sõbralikus ja arenevas meeskonnas
Vastutusrikast ja huvitavat tööd kaasaegses meditsiinilaboris
Regulaarset täiendkoolitust
Konkurentsivõimelist töötas
35-kalendripäevast puhkust

Tööpakkumise number
#635101

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2020

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1300 inimese.

Vaata rohkem