Värsked tööpakkumised

INSENER

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80762

Tööpakkumise number

80762

Töö kirjeldus

* Objektide projekteerimine.

Nõudmised kandidaadile

* Omad projekteerimisalast kõrgharidust;
* omad projekteerimise erialast töökogemust;
* oskad kasutada AutoCadi ja teisi projekteerimiseks vajalikke programme;
* oled iseseisev, kohusetundlik, positiivne;
* valdad eesti keelt.

* Kui soovid töötada positiivses, üksteist toetavas meeskonnas, pakume Sulle parimaid erialaseid võimalusi enda teostamiseks.
* Koolitame ennast erialaselt pidevalt nii Soomes, Venemaal, kui Eestis.
* Pakume võimalust töötada iseseisvalt projektiga algusest lõpuni, parimate programmide- ja meeskonnaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2006

KPME on 1998 aastal asutatud projekteerimise firma, mille tegevus on orienteeritud nii ehitiste, hoonete kui ka insenertehniliste rajatiste projekteerimisele.

Samuti tegeleme ka arhitektuuri valdkonnaga (detailplaneerimine, hoone disain)