Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64992

<b>INFOTEHNOLOOG</b>

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kelle peamiseks tööülesanneteks on Pärnu Linnavalitsuse andmebaaside ning registrite administreerimine ja arendamine; erinevate valdkondade IT alaste projektide juhtimine; UNIX-i (Linux, Solaris..) põhiste serverite administreerimine ja arendamine..

Ootused kandidaadile

  • Erialast haridust või vastavat pikaajalist erialast töökogemust
(Windows-i ja Linux-i serverid, andmebaasiserverid – MS SQL, Sybase jm.,andmebaasirakendused, TCP/IP)
  • Otsustus-ja vastutusvõimet
  • Täpsust
  • Head meeskonnatöö oskust
  • Head suhtlemisoskust

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd
  • enesetäienduse ja -teostamise võimalusi
  • koolitusvõimalusi
  • avaliku teenistuse seadusega ette nähtud soodustusi

Lisainfo

Avaldus, kaaskiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 12.maiks 2006 a. aadressil Pärnu Linnavalitsuse kantselei, Uus 4, 80098 PÄRNU e-post: toomas(at)lv.parnu.ee
Märgusõna IT Info telefonil 44 31306, 501 7799

Tööpakkumise number
#64992

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2006
Kuulutus sisestati:
20. aprill 2006

CVKeskus.ee klient

Pärnu Linnavalitsus otsib kantselei IT teenistusse

Vaata rohkem