Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #554176

BIM PROJEKTIJUHT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. august 2018
Kuulutus aegub:14. september 2018

Töö kirjeldus

Maru Ehitus AS ootab oma meeskonda inimest,
keda köidavad erinevad BIM tehnoloogiad
ning soov neid juurutada nii projekteerimise- kui ehitusfaasis.

Ootused kandidaadile

  • Sul on või oled lõpetamas kõrgharidust arhitektuuri
või ehitusinseneri erialal;
  • huvi VDC tehnoloogia ja selle rakendamise vastu ehituses;
  • oskus koostada 3D eskiise, luua koondmudeleid ja 4D graafikuid ning
võtta mudelist ehitusmahte;
  • oled hea läbirääkija ning meeskonnamängija, kellele meeldib oma teadmisi teistega jagada;
  • Sind iseloomustab järjepidevus ning analüüsivõime;
  • Sinu sõpradeks on Revit Architecture või ArchiCad;
  • Sulle meeldib tehniline töö ning talud rutiini;

Ettevõte pakub väljakutset uudsete tööprotsesside juurutamise
ja BIM töökorralduse kujundamise näol.

Tööpakkumise number
#554176

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. september 2018
Kuulutus sisestati:
29. august 2018

Maru Ehitus AS on 2000.aastal loodud ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine ning projektijuhtimine.

Vaata rohkem