Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #275880

Bilansivõimeline raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- ettevõtte raamatupidamise teostamine
- algdokumentide töötlemine
- aruandluse koostamine ja esitamine
- maksudeklaratsioonide koostamine

Ootused kandidaadile

- raamatupidamise, -finants -või majandusalane haridus
- kogemusi töötamisel pearaamatupidajana vähemalt 2 aastat
- põhjalikud teadmised raamatupidamisest, maksuseadustest, arveldamisest ja regulatsioonidest
- arvutikasutamise oskus, kasuks tuleb töötamine FirstOffice´s
- bilansivõimelisus, kuni aastaaruande koostamise ja auditeerimiseni
- kiire õppimis ja arenemisvõime
- lojaalsus

Ettevõte pakub

- usaldusväärset, stabiilset ning vaheldusrikast tööd
- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#275880