Värsked tööpakkumised

Bilansivõimeline raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159388

Tööpakkumise number

159388

Töö kirjeldus

• raamatupidamise korraldamine ja igapäevaste raamatupidamisalaste küsimuste lahendamine
• majandustehingute dokumenteerimine, dokumentatsiooni kontroll
• korrektse raamatupidamisaruandluse koostamine ja tähtaegne esitamine
• maksuarvestuse korraldamine, koostamine ja esitamine
• osalemine auditeerimise protsessis

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgem või keskeri haridus
• teadmised raamatupidamisarvestust ja makse reguleerivatest õigusaktidest ning standarditest
• ausus, täpsus, vastutustunne ning positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• meeldivat töökeskkonda
• sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

töö on osalise tööajaga

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. august 2008
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2008

Hotell Dzingel asub 6 km kaugusel kesklinnast, rohelises ja vaikses elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna, ilusalongi ja taastusravi teenuseid. Hotelli restoran "Grill 89" võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Nädalalõppudel toimuvad tantsuõhtud koos elava muusikaga. Restoran pakub erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel päevabuffeed ja a´la carte menüüd.