Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #170516

Bilansihaldur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Bilansihalduri töö sisuks on elektrienergia nõudluse ja pakkumise jälgimine ning tootmismahtude kohandamine jooksvale nõudlusele. Protokoll, mida pead oma tegevuses järgima, ei ole keeruline, kuid Sinu töö tulemus on meie jaoks kriitilise tähtsusega.

Ootused kandidaadile

  • omad tehnilist või majanduslikku kõrgharidust,
  • tunned ennast mugavalt arvudega töötades,
  • töötad keskendunult ka pingelistes situatsioonides,
  • oled täpne ja korrektne, detailidele orienteeritud,
  • oled iseseisev ja vastutustundlik, kiire ja paindlik,
  • talud rutiini ja töötad meeleldi reglementeeritud keskkonnas,
  • oled valmis töötama öises vahetuses,
  • oled kogenud Exceli kasutaja,
  • valdad väga heal tasemel nii eesti kui vene keelt.

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökohta
  • põhjalikku väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
  • väärtuslikku kogemust, mis laiendab edaspidi Sinu tööalaseid valikuvõimalusi nii kontserni siseselt kui väljaspool seda
  • toredaid ühisüritusi ning võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu
  • vajadusel transpordikulude katmist

Lisainfo

Bilansihaldur töötab öises vahetuses.
Ootame Teie CV-d koos kaaskirjaga.

Tööpakkumise number
#170516

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
16. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2008

CVKeskus.ee klient

Anna oma panus tuleviku energialahendustesse!

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Klientide energiavajadustele vastamiseks pakume terviklahendust tootmisest teeninduseni.

Eesti Energia AS Energiakaubandus on 2006. aastal loodud Eesti Energia struktuuriüksus, mille ülesandeks on kontserni elektri tootmise, ostmise ja müümise portfelli juhtimine, elektrienergiaga kauplemine NordPooli elektribörsil ning töö elektri ostu- ja müügilepingutega Eesti Energias.

Vaata rohkem