Värsked tööpakkumised

Bilansihaldur (füüsilise energia trader)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209329

Tööpakkumise number

209329

Töö kirjeldus

• ettevõtete tarbimis- ja tootmisportfellide haldus
• kauplemise korraldamine NordPool Spot ja Elbas elektribörsil
• siseinformatsiooni avalikustamise protseduuride rakendamine
• tootmismahtude kohandamine jooksvale nõudlusele
• inimeste koolitamine oma valdkonnas
• protsesside dokumenteerimine ja arendus

Nõudmised kandidaadile

• omad elektroenergeetika- või majandusalast kõrgharidust
• oled süsteemse mõtlemisega ja täpne
• Sulle on omane initsiatiivikus ja aktiivsus
• oled kohuse- ja vastutustundlik
• kuulud vilunud arvutikasutajate hulka
• räägid väga head eesti ja inglise keelt ning suhtlustasandil vene keelt
• suudad töötada nii pingelistes olukordades kui taluda rutiini
• naudid mitteliikuvat tööd liikuva töögraafiku alusel

Ettevõte pakub

• stabiilset töökohta
• põhjalikku väljaõpet ja tööalaseks arenguks vajalikke täiendkoolitusi
• väärtuslikku kogemust, mis laiendab edaspidi Sinu tööalaseid valikuvõimalusi nii kontserni siseselt kui väljaspool seda
• toredaid ühisüritusi ning võimalust ammutada energiat meie spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Energiakaubandus on Eesti Energia äriüksus, mis tegeleb Eesti Energia tootmise valdkonna elektrienergia müügi-, tootmise- ja ostuportfelli optimeerimisega ning strateegilise ja taktikalise positsioneerimisega Balti- ja Põhjamaade elektriturul.