Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #138265

Bibliograaf

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kooli raamatukogu hoidmine ja korraldamine

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev töökogemus.

Ettevõte pakub

  • pikaajalist ja stabiilset töösuhet;
  • konkurentsivõimelist töötasu;
  • kaasaegseid töötingimisi ja meeldivat töökeskkonda
  • paindlikku tööaega

Lisainfo

Tööaeg 8.30 – 17.00
Asukoht: Sõpruse pst 182, Tallinn
Tööle asumise aeg:
Avaldus koos CV-ga saata aadressil Sõpruse pst 182, Tallinn 13424; faksil 654 2874

Tööpakkumise number
#138265

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2008
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2008

Tallinna Tööstushariduskeskus on üks suuremaid tehnoloogia-, mehaanika-, rõiva-, tekstiili-, kaubandus- ja iluteeninduserialasid õpetav riiklik kutseõppeasutus Eesti Vabariigis.

Vaata rohkem

Bibliograaf