Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54241

<b>Hoolduse assistent</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Üldine klienditoe koordineerimine;
* info vastuvõtmine ja registreerimine;
* tekkivate probleemidele lahenduste otsimine;
* riistvara väikemüük kontoris.

Ootused kandidaadile

Sobilikul kandidaadil on:
* kesk-eri haridus majanduse või teeninduse vallas;
* eelnev help-desk klienditoe või assistendi töökogemus;
* hea inglise keele valdamine kõnes ka kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil;
* oskus töötada igapäevaselt arvutiga;
* väga hea suhtlemisvõime, täpsus, hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

* Pidevat enesetäiendamise võimalust;
* võimalust teha karjääri rahvusvahelises ettevõttes;
* suurepärast motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#54241