Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56660

<b>Finantsjuht</b>

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte raamatupidamisalase ja personalitöö korraldamine ja juhtimine
  • aruandluste koostamine ja esitamine
  • ettevõtte finantsanalüüs
  • ettevõtte juhtkonna toetamine ja nõustamine finantsküsimustes
  • finantsplaneerimine ning rahavoogude juhtimine

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalast eri- või kõrgharidus
  • eelnev töökogemus finantsjuhi või pearaamatupidajana/ soovitavalt juhtimiskogemus
  • soovitavalt töötamise kogemus Hansa Finants programmiga
  • analüütilisus ning ettenägelikkus
  • initsiatiivikus ettevõtte juhtimis- ja finantsalase töö paremaks korraldamiseks
  • saavutusvajadus ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • Ametikohale ja võimetele vastavat töötasu
  • Eneseteostuse, arengu- ja karjäärivõimalusi
  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti

Lisainfo

Katseajal pakutav töötasu bruto: alates 13500 kuus

Tööpakkumise number
#56660