Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #598477

Betoontoodete valmistaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 20. mai 2019
Kuulutus aegub:18. juuni 2019

Töö kirjeldus

Otsime Tartu tehasesse raudbetoontoodete valmistajaid, kelle
tööülesanded on järgmised:

  • valuvormi koostamine töökohal
  • toote sarrustamine vastavalt tootejoonisele
  • elemendi betoneerimine
  • kontrolldokumentatsiooni täitmine
  • tootmistöökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

  • ehitusjooniste lugemise oskus
  • eelnev kogemus betoonivalu töödel
  • võime ja tahe teha iseseisvalt tööd
  • võime täita tööülesandeid kohusetundlikult ja korrektselt

Tööpakkumise number
#598477

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
20. mai 2019

Mammut Element OÜ on 2016. aastal asutatud ettevõte, mille peamiseks tegevusalaks on raudbetoonelementide tootmine, transportimine ja paigaldamine nii Eestis kui Skandinaaviamaades. ​
Elementide tootmine toimub kaasaegses tehases Tartumaal, kus ettevõte pakub tööd enam kui 50le töötajale.
Teeme oma parima, et pakkuda klientidele head kvaliteeti ja professionaalset kliendikogemust.

Koos. Tugevalt. Edukalt.

Vaata rohkem