Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716144

Betoontoodete valmistaja, Sarruste ettevalmistaja, Puusepp

CVKeskus.ee klient
Kuusalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Betoonelementide valmistaja: valuvormi koostamine ja toodete sarrustamine.

Sarruste ettevalmistaja: sarrusteraste valmistamine vastavalt betoonelementide tootmisjoonistele (võrgu lõikamine, keevitustööd).

Puusepp: puidust ja vineerist vormidetailide valmistamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus on kasulik, kuid pole vajalik sest pakume väljaõpet ka kohapeal.

Töötasu on tükitöö alusel, sõltub enda panusest-kiirusest ja kvaliteedist.

Vajadusel pakume ööbimisvõimalust rendikorteris või kütusekompensatsiooni.

Tööpakkumise number
#716144