https://www.cvkeskus.ee/59415

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59415

Betoonpumba operaator

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

betoonpumba operaatori tööülesanded


Ootused kandidaadile

üle 5-aastane kogemus betoonpumba operaatorina
motiveeritud, usaldusväärne
meeskonnatöö kogemus
inglise ja soome keele oskus


Ettevõte pakub

head töötasu
huvitavat ja pikaajalist tööd rahvusvahelises firmas


Tööpakkumise number
#59415
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Betoonpumba operaator
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!