Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177251

Betoonpindade töödejuht

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime Soome Rauma piirkonda betoonpindade värvimise töödejuhatajat. Lisaks töökogemusele NÕUTAV soome ja saksa keele oskus suhtlustasandil. Tööülesanneteks kohapealse töö organiseerimine, delegeerimine ja vastutamine, vajadusel ka ise tegema etteantud ehitustöid.

Ootused kandidaadile

Vanust alates 25-aastat
Hea analüüsivõime, organiseerimis-ja suhtlusoskus
Soome, ja saksa keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Aktiivne ellusuhtumine
Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

Palk kokkuleppel
Karjäärivõimalus

Tööpakkumise number
#177251