Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #654551

Betoonitsehhi juht

9
CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Tootmistööde korraldamine betoontoodete tsehhis (alluvuses kuni 4 töölist)
  • Osalemine vahetult tootmisprotsessis
  • Tootmise tehniline, majanduslik ja tööohutuslik korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt ootame:

  • Praktilist töökogemust betoontoodete tööstuslikul tootmisel
  • Ehitusalane eriharidus (soovituslik)
  • Oskus töötada projektdokumentatsiooni ja ehitusnormidega
  • Oskus eesmärke seada ja täita
  • Kohusetundlik, täpne, analüüsivõimeline
  • B-kategooria juhiload
  • Tõstukijuhi või telferisti kutsetunnistus (soovituslik)

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Osalemist eksportiva väikeettevõtte arendamises ja kasvamises
  • Konkurentsivõimelist töötasu
  • Professionaalset, kokkuhoidvat, merendust nautivat meeskonda
  • Töökohta Rakveres (Näpil)

Tööpakkumise number
#654551

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
15. juuni 2020

CV Keskuse klient Top Marine OÜ on 16. aastase kogemusega ujuvkaide ja sadamalahenduste tootja, kelle klientideks on Läänemere regiooni jahisadamad ning ehitusfirmad.

Vaata rohkem