https://www.cvkeskus.ee/434870

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #434870

Betoonitööline Armeerija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

betoontoodete valmistaja (betoonitööline), vormi valu, armeerimine


Ootused kandidaadile

erialane töökogemus
jooniste lugemise oskus
soome keele oskus


Ettevõte pakub

majutust
Sõidukulude kompenseerimist 1x kuus


Lisainfo

töökoht Soomes

töövestlus ja lepingu sõlmimine Tartus
ühendust võetakse ainult sobivate kandidaatidega


Tööpakkumise number
#434870
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Betoonitööline Armeerija
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!