Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #81853

Betoonitööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tööde vahetu juhtimine ehitusplatsil
  • objektijuhi abistamine

Ootused kandidaadile

  • kohusetundlikkus
  • sisemine vajadus teha oma tööd hästi
  • ehitusalane haridus või selle omandamine

  • eneseteostamise võimalust suuremahulistes ja huvitavates projektides
  • tulevast karjäärivõimalust kiiresti arenevas ettevõttes
  • hea töö eest väärilist tasu koos kõikide sotsiaalsete garantiidega

Tööpakkumise number
#81853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. november 2006
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2006

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem