Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195823

Betoonitööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • betoonitööde korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
  • tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
  • tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • materjalide ja seadmete tellimine ja aruandlus
  • tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus betoonitööde juhtimisel
  • arvuti kasutamise oskus
  • juhtimis- ja oganiseerimisoskus
  • soome keele oskus suhtlustasandil
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • hea stressitaluvus
  • algatus- ja vastutusvõime
  • hea meeskonnatöö oskus
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist ametlikku palka ja tulemuspreemiat
  • tööd stabiilses ettevõttes
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd suuremahulistes projektides
  • täiendõppe võimalusi

Lisainfo

Palume Teil saata CV koos palgasooviga ainult läbi CV Keskuse süsteemi, vastasel juhul ei saa me garanteerida Teie kandideerimissoovi kohalejõudmist.
Vastame vaid nendele kandidaatidele, kelle taust vastab toodud nõudmistele ning kes on kandideerinud nõuetekohaselt.

Tööpakkumise number
#195823