Värsked tööpakkumised

Betoonitööde töödejuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 123310

Tööpakkumise number

123310

Töö kirjeldus

• betoonitööde korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
• tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
• tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine

Nõudmised kandidaadile

• omandatav või lõpetatud ehituslik kõrgharidus või kesk-eriharidus või
• pikaaegne töökogemus ehitusalal
• algatus- ja vastutusvõime
• organiseerimis- ja protsesside juhtimisoskus

• eneseteostamise võimalust suuremahulistes ja huvitavates projektides
• karjäärivõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
• hea töö eest väärilist tasu koos kõikide sotsiaalsete garantiidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus

AS Kontek Int on asutatud 1991. aastal. Alates sellest ajast oleme pakkunud oma klientidele erinevaid ehitusteenuseid, mida kõiki seob ühine nimetaja – BETOON. Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni ja põrandatest järelpingekonstruktsioonideni. Täna töötab meie tublis kollektiivis üle 100 oma ala spetsialisti ning alates 2006. aastast tegutseme lisaks Tallinnale aktiivselt ka Tartus.