Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #119906

Betoonitööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • betoonitööde korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
  • tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
  • tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • materiaalsete ressursside jälgimine ja kokkuhoid oma töölõigus
  • tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus betoonitööde juhtimisel
  • arvutikasutamise oskus
  • juhtimis- ja oganiseerimisoskus
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • vajadusel töölähetustel viibimine
  • hea stressitaluvus
  • inimeste ja protsesside juhtimise oskus

  • konkurentsivõimelist ametlikku palka, stabiilset sissetulekut ja tulemuspreemiat
  • kaasaegset töökeskkonda ja häid töötingimusi
  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd suuremahulistes projektides
  • täiendõppe võimalusi
  • ametisõidukit, mobiiltelefoni ja arvuti kasutamise võimalust.

Lisainfo

www.samet.ee

Tööpakkumise number
#119906

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. august 2007
Kuulutus sisestati:
17. august 2007

Vaata rohkem