Värsked tööpakkumised

Betoonitööde objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 191616

Tööpakkumise number

191616

Töö kirjeldus

  • ehitusobjektide planeerimine ja täitmise jälgimine
  • objektide eelarvete ja ajagraafikute koostamine ning kooskõlastamine
  • alltöövõtjatega lepingute sõlmimine ja tegevuse koordineerimine
  • betoonitööde korraldamine ja juhtimine ehitusplatsil
  • tööde teostamine vastavalt etteantud tähtaegadele ja graafikule
  • tööde õige tehnoloogia ja nõuetekohase kvaliteedi tagamine
  • materiaalsete ressursside jälgimine ja kokkuhoid oma töölõigus
  • tööliste igapäevase töö juhtimine ja tööaja arvestus

Nõudmised kandidaadile

  • ehitusalane kõrg- või kutseharidus
  • eelnev töökogemus betoonitööde juhtimisel
  • arvutikasutamise oskus
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • väga hea soome keele oskus kõnes
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • kohusetundlikkus ja korrektsus
  • vajadusel töölähetustel viibimine
  • juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist ametlikku palka ja tulemuspreemiat
  • tööd stabiilselt arenevas ettevõttes
  • huvitavat, mitmekülgset ja vastutusrikast tööd suuremahulistes projektides
  • täiendõppe võimalusi
  • ametisõidukit

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. märts 2010
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2010

Alates asutamisest 1991. aastal oleme pakkunud oma klientidele kõikvõimalikke ehitusteenuseid, mida seob kõiki ühine nimetaja – BETOON.
Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni, põrandatest järelpingekonstruktsioonideni.