Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700893

Betoonitööde meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on koos töödejuhatajaga või iseseisvalt betoonitööliste töö korraldamine ehitusplatsil, tehnilise täitedokumentatsiooni vormistamine, mahtude arvutamine, materjalide tellimine ja tööde teostamise ohutusnõuete täitmise jälgimine.

Ootused kandidaadile

  • sul on ehitusalane kesk- või kõrgharidus

  • sul on ehitusobjektil töötamise kogemus

  • oled hea tööde korraldaja ja organiseerija

  • oled hea suhtleja

  • sul on arvutiprogrammide MS Excel, MS Project ja AutoCad ning 3D infomudelite tarkvara kasutamise kogemus

  • oskad vene keelt vähemalt suhtlemistasandil

Sind ootab väljakutseid pakkuv töö Eesti juhtivas ehituse ja kinnisvaraarenduse ettevõttes, professionaalne ja sõbralik meeskond.

Tööpakkumise number
#700893

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
6. mai 2021

Eesti mainekaim kinnisvaraarendaja Merko on aastatega rajanud Eestis, Lätis ja Leedus üle 8500 kodu. Eestis on sadu ehitisi ja rajatisi, millel on Merko kui ehitaja kvaliteedimärk.

Vaata rohkem