Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123289

Betoonitööde meister

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tööde vahetu juhtimine ehitusplatsil
  • kogemustega töödejuhataja abistamine

Ootused kandidaadile

  • omandatav või lõpetatud ehituslik kõrgem või kesk-eriharidus või
  • eelnev pikaajaline töökogemus ehitusalal
  • kohusetundlikkus
  • sisemine vajadus teha oma tööd hästi

  • eneseteostamise võimalust suuremahulistes ja huvitavates projektides
  • karjäärivõimalusi kiiresti arenevas ettevõttes
  • hea töö eest väärilist tasu koos kõikide sotsiaalsete garantiidega

Tööpakkumise number
#123289

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007

AS Kontek Int on asutatud 1991. aastal. Alates sellest ajast oleme pakkunud oma klientidele erinevaid ehitusteenuseid, mida kõiki seob ühine nimetaja – BETOON.

Valdame betoonitööde tehnoloogiaid vundamentidest pilvelõhkujateni ja põrandatest järelpingekonstruktsioonideni.

Täna töötab meie tublis kollektiivis üle 100 oma ala spetsialisti ning alates 2006. aastast tegutseme lisaks Tallinnale aktiivselt ka Tartus.

Vaata rohkem