Värsked tööpakkumised

Betoonitööde meister

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180726

Tööpakkumise number

180726

Töö kirjeldus

Meister korraldab ehitusobjektil igapäevast tegevust. Ta juhendab ja kontrollib töölisi, suhtleb tellijaga ning vastutab töö kvaliteetse ja tähtajalise valmimise eest.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat tunneb hästi betoonitööde tehnoloogiat, tal on vastav töökogemus ja ehitusalane haridus. Ta tuleb edukalt toime inimeste ja protsesside juhtimisega, on hea organiseerimisvõimega ja iseseisev. Lisaks eesti keele valdamisele suhtleb ladusalt vene keeles ning kasuks tuleb soome keele oskus.

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd Eestis ja ka Soomes, sõbralikku ja professionaalset kollektiivi ning tööle vastavat tasu.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2009

Nordecon Betoon OÜ (endise nimega Mapri Projekt) on Nordeconi kontserni kuuluv ettevõte, mille tegevusaladeks on betoonkonstruktsioonide ehitamine ja ehituse peatöövõtt. Ettevõtte 2008.a. käive oli 220 miljonit krooni ning firmas töötab 180 inimest.