Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196804

Betoonitööde brigaad

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- raketiste ehitus,paigaldamine
- armeerimine
- betoneerimine
- montaažitööd

Ootused kandidaadile

- kogemus antud valdkonnas
- jooniste lugemine
- kohusetunne
- pingetaluvus
- lojaalsus

Ettevõte pakub

- motiveerivat tasu vastavalt tulemusele
- huvitavat tööd ja positiivset tööõhkkonda

Tööpakkumise number
#196804

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 7000 - 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
7. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
tükitöö alusel

ME Construction on Eesti kapitalil põhinev firma, mis loodi 2009.a.
Põhitegevusaladeks on osaline ehituse peatöövõtt, betoonitööd ja montaazitööd ning metallkonstruktsioonide paigaldus.

Vaata rohkem